Pokud na burze chcete nabídnout věci k prodeji -  je nutné přidělení čísla prodejce - číslo slouží k jednoznačné identifikaci Vašeho zboží, bez přiděleného registračního čísla prodejce není možné Vaše věci na burzu přijmout. Počet čísel je z organizačních důvodů omezen, nenechávejte to na poslední chvíli :-).

 

Jaké věci na burzu dávat:

Na burzu přijímáme:

sezonní, vyprané, nepoškozené dětské oblečení a obuv (přijmeme pouze vyčištěnou obuv ve velmi dobrém stavu),

těhotenské oblečení,

kočárky, autosedačky, sportovní vybavení (helmy, brusle, batohy...na burzu podzim /zima brusle, lyže, sáňky, boby...),

příslušenství pro miminka (postýlky, židličky, zavinovačky, šátky na nošení dětí, babyvaky, kojící polštáře, chůvičky, hrazdičky, dětské kolotoče, na burzu podzim/zima fusaky ...),

hračky – (stavebnice, hry, panenky, CD, DVD...)  dětské knihy,

všechno co má kola (odrážedla, koloběžky, trojkolky, dětská kola, kočárky pro panenky...).

Je možno příjmout i dámské oblečení ve výborném stavu, nejlépe značkové - do počtu max. 10 ks na jedno registrační číslo.

Větší věci je možno nabízet i formou inzerátu, který bude na burze za poplatek umístěn.

Přijímáme oblečení, boty a sportovní potřeby, které se vztahují k nadcházejícímu ročnímu období. Tedy na burzu "jaro-léto" bereme jen věci pro jarní a letní sezónu, na burzu "podzim-zima" na podzimní a zimní období.

 

K prodeji nepřijímáme:

Plyšové hračky, velmi drobné věci, zboží -  které je poškozené, nefunkční - takové zboží je v konkurenci ostatního zboží naprosto neprodejné a zbytečně snižuje úroveň burzy. 

 

Je zakázáno přelepovat vady cedulkami.

Počet věcí, které budou přijaty k prodeji je omezen na max. 50 ks na osobu.

Vyhrazujeme si právo věci na burzu nepřijmout. Věci musí být v dobrém stavu, moderní, funkční. Poškozené nebo špatně označené zboží bude z prodeje vyřazeno.

Za každou věc nad 10,- Kč se platí 1,-Kč při příjmu věcí jako registrační poplatek. U věcí nad 1000,- Kč se platí 10,- Kč při příjmu věcí. Tento poplatek je nevratný i v případě, že se zboží neprodá. Organizátor si dále ponechá 15 % z ceny prodaného zboží. Burza je charitativní - není pro organizátory výdělečná. Veškeré vybrané prostředky budou použity na dobročinné účely – Vaše nápady uvítáme.

 

Příjem a výdej věcí:

Příjem věcí je vždy v pátek. Výdej v sobotu večer po skončení prodeje.

Není možné věci v MěKS ponechat a vyzvednout je jindy! Pokud Vám čas nevyhovuje, bohužel nemůžeme Vaše zboží přijmout.

 

Vyplnění formuláře prodávaných věcí:

Formulář prodávaných věcí si stáhněte na stránce Přidělení čísla a vyplňte jej. Formulář je také možno vyzvednout v MC Duha či MěKS v kavárně Colombina. Zavolejte si či napište si emailem o Vaše číslo prodejce, které Vám bude přiděleno a použijete ho na označení věcí. Pokud si nejste jisti, zda formulář vyplníte správně, přineste vše do MěKS – během příjmu si seznam můžete vyplnit, rády Vám pomůžeme.

Do rámečku vpravo nahoře vyplňte číslo, které Vám bylo přiděleno. Vyplňte své údaje a seznam zboží - popis, velikost a cenu. Prosíme o přesný popis, nestačí např. napsat tričko, ideální je více se rozepsat: např. tričko next  modré s proužky s lodí vel.104.

Položky "Prodáno" a "Poznámka" u zboží nevyplňujte - ty vyplníme v průběhu burzy při odepisování prodaného zboží.

 

Označení zboží:

Každé zboží musí být označeno minimálně dvěma (ideálně i třema) cedulkami, na kterých je uvedeno: Vaše číslo (číslo prodejce, které máte od nás přidělené), pořadové číslo zboží ve formuláři prodávaných věcí, velikost a cena. Jednu (případně i druhou, používáte-li k označení cedulky tři) samolepící cedulku, prosím, umístěte na viditelné místo, další cedulku na místo skryté např. k infoštítku - lze i upevnit sešívačkou. Nemáte–li samolepící cedulku  – osvědčila se klasická malířská páska či náplast Urgopore, Omnipore na cívce z lékárny, pod kterou umístíte štítek s označením. K dispozici při příjmu věcí bude i splintovací pistole, je možné si zboží označit splintem (doporučujeme dopředu si vyrobit štítky z tvrdého papíru např. 4x 3 cm s veškerým popisem), v případě označení splintem stačí jedna cedulka na zboží.

Prodáváte-li komplet (např. pyžamo), označte každý kus cedulkami a všechno, co k sobě patří, sepněte zavíracím špendlíkem nebo sešijte, počítá se to jako 1 kus. Cedulky na oblečení nepřipevňujte otevřenými špendlíky, v prostoru se budou pohybovat děti. Prosíme, připevněte štítky důkladně, abychom Vaše zboží rozpoznaly. Velmi uvítáme předání věcí v krabici, na které je viditelně napsáno Vaše registrační číslo prodejce. Pokud chcete, můžete věci přinést v koši na prádlo (opět podepsat přiděleným číslem prodejce), my jej využijeme při prodeji a pak Vám věci vrátíme přímo v něm. Budeme se snažit zorganizovat burzu tak, aby nedocházelo k záměně, ztrátě... Vzhledem k tomu, že burza je charitativní - pro organizátory není výdělečná. Věnujeme burze zdarma svůj čas -  myslíme si, že ho věnujeme pro dobrou věc. Zboží tak poskytuje prodejce do prodeje na vlastní riziko, za případné poškození či ztrátu organizátor neručí.

Vzor zápisu: číslo prodejce/pořadové číslo ve formuláři prodávaných věcí/velikost/cena

Máte-li od nás např. přidělené číslo prodejce 501, ve formuláři prodávaných věcí má položka pořadové číslo 10, vel.104 a cena je 40,- Kč pak označení bude vypadat:

                                          501/10/vel.104

                                               40,- Kč

                                                                                                                          

Přístup k prodávaným věcem před zahájením prodeje mají pouze organizátoři, taková jsou pravidla - bez výjimky. Pořádáme burzu pro Vás, nikoliv pro známé a kamarádky.

 


 

 

 
 

Kontakt

Dětská burza Vodňany


www.cspvodnany.cz

Centrum sociální pomoci Vodňany

 

www.cena-d.cz/

Cena Ď

 

www.linhart-chelcice.cz/

Chelčický domov sv. Linharta

 

www.rybka-az.cz/

Azylové domy pro rodiny s dětmi